Patrick Lismont

Burgemeester

Dr. Kempeneersstraat 116
3890 Gingelom
Tel. (011)83 25 61 
E-mail: patrick.lismont@gingelom.be 

 

Bevoegdheden: algemeen beleid en coördinatie, personeel, bevolking, politie, financiën, middenstand,begraafplaatsen
 

Zitdagen: Maandag : 18u00 - 19u00 en vrijdag: 10u00 - 11u00 in het gemeentehuis
of na telefonische afspraak - (011)83 25 61

Jan Wicheler

Schepen

Albert Moyaertsstraat 26
3890 Gingelom
Tel. (0473) 92 66 30
E-mail: jan.wicheler@gingelom.be

 

Bevoegdheden: Openbare werken, nutsvoorzieningen, sport en mobiliteit.
 

Zitdagen: Elke donderdag van 19 – 19.30u in lokaal De Voorzorg Houtstraat 100 te Jeuk 
en na telefonische afspraak.

Ingrid Scheepers

Schepen

Albert Moyaertsstraat 68
3890 Gingelom
Tel. (0494) 91 55 77
E-mail: ingrid.scheepers@gingelom.be

Bevoegdheden: Toerisme, cultuur – bibliotheek, erfgoed, kunstonderwijs, tewerkstelling en leefmilieu. 

Zitdagen: Na telefonische afspraak

Rita Thierie

Schepen

Kriekelstraat 11a
3890 Gingelom 
Gsm. (0473)36 63 07
E-mail: rita.thierie@gingelom.be

 

Bevoegdheden: Burgelijke stand, senioren, wonen, buurtwerking, gehandicaptenbeleid, ontwikkelingssamenwerking, dierenwelzijn.

 

Zitdagen: Na telefonische afspraak

Geert Moyaers

Schepen

Groenplaats 5A
3890 Gingelom 
Gsm. 0474 61 62 02
E-mail: geert.moyaers@gingelom.be

Bevoegdheden: Ruimtelijke ordening, Jeugd, communicatie, Landbouw en ICT

Zitdagen: Na telefonische afspraak

Annick Princen

Voorzitter OCMW en schepen buiten rang

Bredenakkerstraat 9
3891 Gingelom
Tel. (0475) 57 31 76
E-mail: annick.princen@gingelom.be

Bevoegdheden:  Sociaal beleid - kinderarmoede, welzijn en onderwijs.

Zitdagen: maandag 17.30 u tot 18.30 u en na telefonische afspraak

Please reload

© 2018 sp.a Goesting in Gingelom

Ontdek ons ook op Facebook

  • Facebook Social Icon